4 Mart 2013 Pazartesi

Babet Modelleri

Hiç şüphesiz ki hemen hemen genç yaşlı tüm bayanların ilkbahar ve yaz aylarında ayakkabı modeli olarak babetleri tercih etmelerinin pek çok geçerli sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazılarını açıklamak gerekirse her şeyden önce çok rahat hafif ve ayakları yormayana çok şık duran ve son derece de modern bir bayan ayakkabı modelidir. Babet modelleri bayanların en fazla bu ayakkabı türünü seçmeleri tam yerinde olnan bir karardır. Özellikle yaz ve bahar ayları için ayakları kokutmayan ayak kokusu yapmayan ayakların hava almasına yardımcı olan ve yürürken sanki ayağınızda hiç bir ayakkabı yokmuş gibi kuş kadar hafif olması tercih edilmesinin en büyük başlıca sebeplerinden bir kaç tanesidir. Bu cıvıl cıvıl renkli her çeşit desenleri bulunan deri süet ve dayanıklı yırtılmayan bezden imal edilen bayan ayakkabıları alt kısmı kauçuk veya sert süngerden yapılmaktadır çünkü ayakların alt kısmıda ağrı şişlik yapması rahat bir yürüyüş sunması bakımından oldukça önemli bir nokta. Unutmadan söylemek gerekirse bu son model babet modelleri yazlık ve kışlık olarak değişik modellerde imal edilmektedir ama en çok giyildiği mevsim bahar ayları ve yaz mevsiminde her bayanın ayağında bu babetleri rahatlıkla görebilirsiniz. Beğenip hoşunuza giden bu babetleri hemen hemen her ayakkabı mağazalarında bulabilirsiniz renk ve kalite seçimleri de artık size kalmıştır. Alacağım babeti uzun yıllar giymek isityorum diyorsanız fiyatı biraz yüksek olacak ama kaliteli ve çok modern bir babet modeliolmuş olacak. Yok ben her yıl değişik babetler giymeyi istiyorum diyorsanız düşük kaliteli ve ucuz babet alabilirsiniz artık seçim sizlerin. Eğer bugüne kadar hiçbabet ayakkabı giymediyseniz emin olun ki çok memnun kalıp gelecek yıllarda mutlaka babet ayakkabıyı tercih edeceğinizi şimdiden söylemek isteriz. Yaz bitmeden babet ayakkabılarınızı seçiniz.
Babet Modelleriİlk görünüşte bu babaet modelini mavi kot kumaştan yapılmış ön tarafı üst kısmı fiyonklu içkısmı da çiçek desenli alt kısmı da hasır tabanlı çok aranan ve tercih sıralamasında ilk sırada yer alan bir babet ayakkabı modelidir. Bu mavi kot kumaşlı babetin en önemli özelliklerinden bir kaç tanesini söylemek gerekirse ayakları terletmez ayak kokusu diye asla bir şey yapmaz ve yere bastığınızda ayaklarınızın ne kadar rahat ettiğini fark edeceksiniz. Ayrıca ayağınızda ağırlık yapmayan ayaklarınızı asla yormayan çok uzun yürüyüşlerde mutlaka giymeniz gereken bayan ayakkabı çeşitlerinden birisi. Her ortamda sizi çok güzel ve şıkgösterecek olan babetler.
Babet ModelleriBu babet modeli ise özellikle kız çocukları ve gençkızlara hitap edecek şekilde imaledilmişti. Beyaz deri üzerine kırmızı kalp babetin birisinin üzerine ön kısmına erkek resmi diğerine ise kız resmiçizilmişolup buda kız çocukları için daha sevimlihale getirmektedir. Bu babet modelinin alt taban kısmı da yumuşak kauçuktan yapılması ayak sağlığı için çok önemlibir ayrıntı. Çok ayakta kalan veya uzun yol yürüyen bayanlar için önemli bir özellik sayılır bunu gözardı etmeyiniz.
Babet ModelleriBu babet bu sene sıkça rastladığımız ve vitrinlerde gördüğümüz pudra rengine üretilmiş, bizimde modaya uyarak yenilediğimiz gar dolabımızdaki tüm elbiselerimizde rahatlıkla kullanılması amaçlanmıştır. Babet düz renkli olup sadelik taşırken burun kısmında kullanılmış taşlar, babeti hem şıklaştırmış hem de sadelikten kurtarmıştır. Yazın çok rahatlıkla kullanılabilecek olan bu rugan ayakkabıdan sadece dışına değil içine de önem verilerek, pudra rengine uygun lame ile tamamlanmıştır. Burnundaki taşlar sayesinde de bizi daha şık gösterecek bebetin sporluğundan kurtaracaktır.
Babet ModelleriSiyah rugan babet çok amaçlı kullanmak için tasarlamış, babet ve siyah olması pek çok kıyafete rahatlıkla uyum sağlar. Rugan olmasından dolayı da özel günlerde de giyilebilecek şık bir babet olmuştur. Burun kısmındaki çift kat fiyonk yapılırken kullanılan çizgili kumaş ve ortasındaki kırmızı kalp giyilebilecek kıyafetlerde de çeşitliliğe yardımcı olmuştur. Ayakkabı çıkarıldığı zamanda şıklığının bozulmaması açısından, içinde kullanılan astarda özenle seçilmiştir.
Babet ModelleriYine pudra rengi, deriden üretilmiş bir babettir. Son derece sade ve kullanışlı olması babetin rağbetini arttıracaktır. Burun kısmında kullanılmış ince ipten yapılmış fiyonk babete şirinlik katmıştır. Özellikle desenli elbiselerin altında kullanılabilecek bu sadelikte bir babet, elbiseyi ön plana çıkaracaktır. Yine bu sadelikte kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan çanta ile de babet tamamlandığında zarif bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sadeliğinizle adınızdan söz ettireceksiniz.
Babet ModelleriHer elbise veya pantolona rahatlıkla uyum sağlayacak bir renge sahip olan bu babet sadelik ve şıklığı, zerafet ve asaleti ortaya koyan bir modeldir. Sıcak yaz aylarında bayanların genel tercihi olan babetler, yaptığınız kıyafet,çanta ve takı kombinlerinizle de sizi bütünleyeceğinden emin olabilirsiniz. Burun kısmındaki özel taşlar ile hazırlanan ve babeti özelleştiren bir modeldir.
Babet ModelleriKeten renkli bu babete her kıyafete olarak uyumlu olarak kullanılabilen, kolay kombinlenebilen bir babettir. Burun kısmındaki altın sarısı rengi ayakkabıya ayrı bir hava verirken ,parlaklığıyla da şıklığını konuşturmaktadır. Elbiselerimizde kullanacağımız altın sarısı detaylar babetinizde de uyum sağlarken bu sayede sizin tarzınız diğer bayanların ilgisini çekecektir. Üstelik tabanı da çok ince olmadığından, size yere basıyormuş hissini vermez. Hem ayaklarınız hem de içiniz rahat edebilir.
Babet ModelleriDantel ayakkabıda pudra ve siyahın uyumunu görüyoruz. Babet giymeyi tercih eden bayanlar bu modeli çok beğeneceksiniz. pudra rengi bu babet ise oldukça hareketli olduğu için, düz sade elbiselerle kullanıldığında babet ortaya çıkacaktır. Babette dantelden çiçek motifleri kullanılırken, burnundaki siyah kurdela ise babete apayrı bir hava katmıştır. Bunun yanı sıra siyah şeritleriyle de babete uyum sağlamayı başarmıştır. Babetin ayakları saran kısmı kumaş olduğundan ayaklarınızın şeklini alarak gün boyu rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.
Babet ModelleriÇingene pembesi süet kumaştan yapılmış bu babetin ön kısmındaki büyük ve taşlı toka, babetlerde bulunabilecek ender aksesuarlardandır. Çingene pembesi bu babet kalın tabanıyla ayağınızı rahat ettirecek, rengiyle de ilgi çekecektir. Rengi ve tokasıyla da bir çok elbise ile rahatça kullanabileceğiniz bu modeli, yaz ya da kış sezonu fark etmeden rahatça kullanabileceksiniz. Süet ayakkabıyı kullanmak, günlük yaşamda ayağa oldukça ferahlık verecek, size yürüme konusunda da rahatlık verecektir. İç yüzeyin deri olması da ayağınızı terletmeyecektir. Biliyorsunuz ki deri ayakkabı kullanmak en sağlıklı olanıdır.
Babet ModelleriBu spor görünümlü lastik ayakkabı günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Pikniğe, denize, spora giderken ayağınızı kavrama şekliyle ve modern çizgisiyle de sizi özel kılacaktır. İçinin lacşvert beyaz çizgili olması, dış tona zıtlığıyla da dikkat çekiyor. Pastel rengin tercihi ile de bahara cıvıl cıvıl bir görünüm katacak. Bayanlar rahata düşkünlükleri kadar model ve renge de önem verirler. Bu yüzden, bu ayakkabıya sahip bayanların hiçbir zaman ne giyeceğim derdi olmayacaktır. Tercihe göre kısa ve uzun eteklerle, dar beyaz kot veya kumaş pantolonlarla kombine edebileceğiniz yazlık bir ayakkabıdır.
Babet ModelleriGöz alıcı mavi tonuyla, burnu açık dantel ayakkabıyı yazın ayağınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Dışının dantel olması ayakkabıya oldukça fantezi bir hava katarken, çift yönlü kullanabilme özelliğine sahiptir. Günlük kullanımında beyaz dar paça pantolon ya da kısa eteklerin altına kullanılabilir. İsterseniz gece davetlerine katılırken şık bir elbise ile kombine ederek sıra dışılığınızı fark ettirebilirsiniz. Dış yüzeyin dantel olması yazın ayağınıza büyük rahatlık sağlayacak, hava aldıracak, terletmeyecek ve kokudan uzak tutacaktır. Bu sene gördüğümüz birçok modelde burnu açık modeller var ve oldukça beğeniliyor. Ve bu modelde açık burun kısmının üzerindeki yine ayakkabı ile aynı tondan olan fiyonk detayı ayakkabıya şirinlik katmıştır.
Babet ModelleriKot ve kahverenginin uyumuna şahitiz. Gençlerin en çok tercih ettiği kot pantolon ve mini eteklerin altına düşünülmüş genç bayanların rahatlığını ve şıklığını tamalayan bir babet ayakkabı. Düz kot üzerine burnuna geçirilmiş deri örgüden yapılmış bant ve ayakkabının kenarına geçirilen şeritte aynı deriden düşünülmüş. Tamamen ayak konforu için tasarlanmış sert tabanı ile gün içindeki yürüyüşlerinizi özgür kılan bir taban hazırlanmıştır. Üzerine giyevbilceğiniz kahverengi bir deri ceket ile sonbahar aylarını rahatlıkla geçirebilirsiniz
Babet Modelleriİşte tam yazlık cıvıl cıvıl bir ayakkabı daha. Dış yüzeyinin renkli çiçek deseni bu senenin modası. Düz pembe rugan kısmının diğer çiçekli desene zıtlığı ayakkabıya muhteşem bir hava vermiştir. Daha çok bu tip desenli babetler düz renkteki üstlerle tercih edilmeli. Giydiğiniz çiçekli ayakkabı ile, yine desenli bir kıyafet tercih ederseniz modeli tamamen yok edecektir. Fakat giyeceğiniz düz elbise tam eksine ayakkabıyı ortaya çıkaracaktır. Rugan kısmının üzerinde bulunan hasır pembe fiyonk, uçlarındaki metal aksesuarı ile ayakkabıya şıklık katmıştır. Alt taban kısmının kaymaz özelliği ile yürümeniz rahatlayacak, günlük kullanımınızda idealiniz olacaktır.
Babet ModelleriSiyahtan vazgeçmem diyenler için tasarlanmış bir model. Alışık olduğumuz modellerin aksine yan kısmının açıklığı ilginç bir tasarımdır. Yürüme rahatlığı kafanızı karıştırıyorsa normal, yani yanı kapalı bir babet kadar rahattır. İçerisinde bulunduğu hem rugan hem süet kısmı ile yazın ve sonbahar aylarında giyilebilirken, ister sade ister şık bir moda da girebilir. Çift kumaş tercih edilen bu ayakkabı kıyafet konusunda size hiç zorluk çektirmeyecektir. Ve yine diğer klasik modellerin aksine burun kısmında da farklılığını gösteriyor. Hafif sivri burnu ile klasik giyinmeyi seven bayanların tercihi olabilir.
Babet Modelleriİlk bakışta örgü gibi görünen bu beyaz ayakkabı aslında deridir. Kapalı ve koyu renkli ayakkabıların aksine yazın açık, babet tarzı ve yine açık renkli ayakkabılar tercih edilir. 7 den 70 e her bayanın beğenisini toplayacak bu model çeşitli kullanım alanına sahiptir. Düz beyaz olmasının yanında delikli modeli yine ayakkabıyı ön plana çıkarması açısından, düz renkli kıyafetlerle kombinlenebilir. Kullanım alanından bahsedecek olursak, günlük gezmelerin yanı sıra, özel günlerde de giyilebilecek tarz bir ayakkabıdır.
Babet ModelleriBeyaz saten ayakkabı burnunu açık olması üzerine gösterişli taslı kelebek deseni ile muhteşem bir görüntü katmıştır. İlk bakışta sadece düğün, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi özel günlerde giyilebilecek havası veriyor olsa da günlük kullanımıda oldukça yaygındır. Örneğin üzerine giyilebilecek dar paça pantolon ve şifon gömlek altında sizi hemen olduğunuzdan farklı bir görünüme dahil edecektir. Özellikler genç kızların beğeniisni toplayan model, esnek kumaşının rahatlığıyla da beğenisini arttıracaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder